Mathematics
smartwavezm
1

Will bought 24 juice boxes for $7.50. Which equation can be solved to find the amount each juice box cost?

+0
(2) Answers
vvvgallimorevvv

24/ 7.50 Is the equation

neise

i tnink you should do divison i dont know i am just thinking

Add answer