Mathematics
benitez1028
4

theo's mom bought an eight -pack of juice boxes at the store for $4. find the unit rate for the juice boxes. (example 4 ) __________

+0
(2) Answers
Lolgrace01Grace

each box is 50 cents 

shanard

ech dox is 50 cents.... hope that is help full

Add answer